SLEVA 10 - 20 %. Do 31.5.2024. Ceny jsou již u produktů.

4. Kořenová lžíce

Kořenová lžíce Rhinox

Kořenová lžíce určená pro bagr využívá principu klasických zahradních hrábí, ale je mnohem masivnější a je vyrobena z velmi odolných materiálů tak, aby s pomocí vašeho bagru vykonala práci mnohem efektivněji!

K čemu mohu kořenovou lžíci využít?

Jak název napovídá, tato lžíce je velmi často využívána při úpravách terénu a při čistění půdy během zemních prací. Pro vyčištění terénu a přípravu pozemku na stavební práce je kořenová lžíce ideální volbou, protože umožní rychlé a snadné odstranění malých keřů, zapomenutých kořenů, odpadů atd., aniž by však došlo k odstranění příliš mnoho půdy.

Jak kořenovou lžíci vyrobit?

Díky více než třicetileté zkušenosti s výrobou nejrůznějšího příslušenství pro bagry má společnost Rhinox velmi dobré předpoklady pro výrobu kořenové lžíce, a to jak po stránce funkční, tak po stránce designové.

Zásadním faktorem pro úspěšný finální produkt jsou hroty - použitý materiál i jejich design.

Je zřejmé, že hroty lžíce absorbují během práce největší část nárazu, takže je velmi důležité, aby byly vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a poskytovaly tak maximální odolnost proti opotřebení.

Dalším důležitým parametrem je tloušťka hrotů. Pokud nejsou dostatečně silné, během náročné práce v terénu se budou neustále ohýbat, až jejich upevnění definitivně selže.

Druhým kritickým faktorem pro úspěšnou konstrukci kořenové lžíce je místo, kde se hroty připevňují na lžíci samotnou. To je třeba pečlivě navrhnout a propočítat tak, aby bylo dostatečně silné a zabránilo se odtržení hrotů během provozu.

Kde můžu koupit kořenovou lžíci?

Dodáváme celou řadu kořenových lžic pro většinu značek minibagrů od 1,5 tuny do 9 tun.