Lžíce a lopaty

Vážení zákazníci, na základě výborné několikaleté osobní zkušenosti s produkty Rhinox, které využíváme a testujeme na našich strojích, vám přinášíme kompletní sortiment příslušenství pro stavební stroje tohoto tradičního anglického výrobce. Těšíme se na vaše objednávky. 

Tým lzicealopaty.cz

 


Rhinox-200

Rhinox Group Ltd  

Rhinox Group, založeno 1985, je nejrychleji rostoucí společnost ve Velké Británii, která vyrábí a prodává vysoce kvalitní lžíce a lopaty pro zemní stroje. Pokrývá svou produkcí téměř kompletní kategorii příslušenství pro stavební stroje - minibagry, midibagry, bagry, traktorbagry, teleskopické manipulátory, smykové nakladače a nakladače. V Anglii máme ve výrobním závodě skladem přes 20.000 lžic a lopat.


Erik Komanec

Podnikám od roku 2005, od roku 2020 jsem plátce DPH. Mám zkušenosti napříč obory od IT služeb přes provozování minibagru až po obchodní činnost jak ve velkoobchodě tak v maloobchodě.

Erik Komanec je autorizovaným distributorem Rhinox Group Ltd pro Střední a Východní Evropu.

Eshop lzicealopaty.cz byl založen v roce 2019, byl prvním plnohodnotným eshopem v České republice s nabídkou lžic pro bagry s možností kompletního online výběru podle konkrétního stroje. V současnosti rozšiřujeme sortiment o další zajímavé produkty a dále pracujeme na zkvalitnění možnosti výběru na eshopu.