Lžíce a lopaty

Vážení zákazníci, v listopadu 2023 se eshop Lzicealopaty.cz stal součástí společnosti DELTA HL, spol. s r.o. Tímto krokem jsme podstatně rozšířili sortiment lžic, lopat a dalšího příslušenství pro bagry, nakladače a teleskopické nakladače bez omezení hmotnosti stroje.

Vyrábíme a prodáváme lžíce pro minibagry, midibagry a bagry, lopaty pro teleskopické nakladače, lopaty pro nakladače.
Naší specializací je výroba a opravy lžic pro lomy a doly, s velkým podílem Hardox prvků pro maximální odolnost.

Ve výrobním programu máme veškeré příslušenství, které můžete potřebovat. Běžně dodáváme: rychloupínače, upínací rámečky (uši), naklápěcí hlavy (powertilt), rotační hlavy (rotátor), rozrývací trny, nůžky na pařezy, nůžky na stromy s přídržnými čelistmi, pařezové frézy, hutnící kola, hydraulická kladiva, hydraulické kleště, vrtáky, náhradní díly, ochranné klece dle požadavků a mnoho dalších speciálních zakázkových produktů.

Těšíme se na vaše objednávky. 

Tým Lzicealopaty.cz

 


Rhinox-200

Rhinox Group Ltd  

Rhinox Group, založeno 1985, je nejrychleji rostoucí společnost ve Velké Británii, která vyrábí a prodává vysoce kvalitní lžíce a lopaty pro zemní stroje. Pokrývá svou produkcí téměř kompletní kategorii příslušenství pro stavební stroje - minibagry, midibagry, bagry, traktorbagry, teleskopické manipulátory, smykové nakladače a nakladače. V Anglii máme ve výrobním závodě skladem přes 20.000 lžic a lopat.


DELTA HL, spol. s r.o.

Založeno 1993. Rodinná strojírna s rozsáhlými zkušenostmi ve zpracování zušlechtěných ocelí, vláknových kompozitů, neželezných kovů a jejich slitin. 

DELTA HL, spol. s r.o. je autorizovaným distributorem Rhinox Group Ltd pro Střední a Východní Evropu.

Eshop lzicealopaty.cz byl založen v roce 2019, byl prvním plnohodnotným eshopem v České republice s nabídkou lžic pro bagry s možností kompletního online výběru podle konkrétního stroje. Stále rozšiřujeme sortiment o další zajímavé produkty a pracujeme na zkvalitnění možnosti výběru na eshopu.