Bobcat E19 hydraulická svahová lžíce / lopata 900 mm

Řezná hrana ?
Způsob upnutí ?
Dostupnost Na objednávku
Můžeme doručit do:
19.1.2024
Kód: 1M36-TDE19
42 485 Kč 51 406,85 Kč včetně DPH
Bobcat E19 hydraulická svahová lžíce / lopata 900 mm
Doživotní záruka na sváry
Používáme pouze kvalitní ocel, velké průmyslové ohýbačky a profesionální svářečky. Pokud by došlo k poruše sváru, lžíci vyměníme za novou.
Profesionální geometrie
Všechny výrobky jsou našimi technology spočítané a promyšlené do posledního detailu.
Šroubované zuby?
Když ztratíte korunku a nemáte u sebe náhradní, tak další činností ničíte dáseň. Naše lité šroubované zuby vydrží dlouho.

Vysoce kvalitní hydraulická svahová lžíce 36" / 900 mm pro minibagr Bobcat E19.

Lžíce je osazena tvrzeným břitem pro dlouhou životnost.

Lžíce vždy dostanete vybavené čepy, na přání vám za příplatek pošleme další čepy, stačí uvést do poznámky a vyčkat na zálohovou fakturu.

Všechny námi dodávané hydraulické svahovky jsou opatřeny hydraulickými hadicemi.

Hydraulicky naklopitelná svahová lžíce pro minibagry je velice užitečný pomocník při tvorbě šikmých tvarů v terénu, formování svahů, stahování materiálu na nájezdech a podobně. Naklápěcí svahovací lopata, jak lžíci někdy nesprávně nazýváme, svou konstrukcí natáčení dokáže strojník daleko lépe tvarovat materiál do požadovaných tvarů než s pevnou svahovkou. Hydrauliku svahovačky snadno zapojíte do okruhu pro kladivo nebo do jiného přídavného okruhu. Modelování svahů pro zahradnické práce nebylo nikdy jednodušší.

Naše hydraulické svahovky Rhinox nabízí úhel naklopení 2 x 45° a je možné je osadit přídavným šroubovaným břitem (pravítkem, lištou) pro prodloužení životnosti.

Hydraulické svahové lžíce dodáváme vždy osazené hadicemi s plochými rychlospojkami 1/2".

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydraulické svahové lžíce pro minibagr Bobcat E19
Hmotnost: 75 kg
Průměr čepů: 30 mm
Šířka mezi ušima: 105 mm
Osová vzdálenost čepů: 123 mm
Značka stroje: Bobcat
Model stroje: E19

Rhinox-200

Rhinox Group Ltd  

Rhinox Group, založeno 1985, je nejrychleji rostoucí společnost ve Velké Británii, která vyrábí a prodává vysoce kvalitní lžíce a lopaty pro zemní stroje. Pokrývá svou produkcí téměř kompletní kategorii příslušenství pro stavební stroje - minibagry, midibagry, bagry, traktorbagry, teleskopické manipulátory, smykové nakladače a nakladače. V Anglii máme ve výrobním závodě skladem přes 20.000 lžic a lopat.


Erik Komanec

Podnikám od roku 2005, od roku 2020 jsem plátce DPH. Mám zkušenosti napříč obory od IT služeb přes provozování minibagru až po obchodní činnost jak ve velkoobchodě tak v maloobchodě.

Erik Komanec je autorizovaným distributorem Rhinox Group Ltd pro Střední a Východní Evropu.